Pokročilé funkce


Díky digitálnímu zpracování TV signálu a výhodám optické sítě Rtyně.net Vám přinášíme ten největší komfort v ovládání televize s nadstandardními funkcemi, které byste u analogového vysílání hledali marně.


Spuštění programu až 7 dní zpět

U nás si můžete spustit jakýkoli pořad až 7 dní zpět, aniž byste ho museli předem označit k nahrávání.

Pauza

Nepřizpůsobujte se, digitální televize se totiž umí přizpůsobit Vám! S funkcí Pauza můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a vrátit se k němu zpět, aniž by Vám cokoliv uniklo. Tlačítka stop a play Vám totiž zajišťují to největší pohodlí.

Dívat se od začátku

Již nikdy nemusíte spěchat, abyste stihli Váš oblíbený film či pořad. Jednoduše stiskem jednoho tlačítka se v právě běžícím pořadu přesunete na jeho začátek.

Dívejte se na tabletu, telefonu, počítači

Náš systém umožnňuje kromě sledování na TV také sledování až na dalších 3 zařízeních současně, tablet, telefon či Váš počítač. Samozřejmostí jsou aplikace pro iOS a Android do vašeho tabletu či telefonu.

Vysílání ve vysokém rozlišení (High definition TV)

Co Vás čeká a co Vás nemine? Již teď se můžete těšit na další programy ve vysokém rozlišení. Vysílání ve vysokém rozlišení Vám nabízí čistější a stabilnější obraz a umožní Vám tak zakusit skutečné výhody digitální televize.

Programový průvodce

Průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech, a to včetně přehledu pořadů na 7 dní dopředu.

Nahrávání

Ke všem televizním balíčkům od nás zdarma již v základní ceně dostanete 5 hodin prostoru k nahrávání u nás na serveru.

Vzdálené ovládání televize

Vzdálené ovládání televize, které umožňuje správu nahrávání, řazení kanálů, informace o programové skladbě, novinky v TV archivu. To vše on-line z internetu z Vašho mobilu, tabletu či počítače.